K(OL)&стратегічна взаємодія
Спеціалізоване навчання для менеджерів фармацевтичних компаній
Тел: +380 44 390 - 33 - 96

Політика конфіденційності

table_staff-dlya-sayta-1Політика конфіденційності
Компанія «Стафф-Альянс» створила дану заяву про конфіденційність, щоб продемонструвати нашу непохитну прихильність забезпечення приватності та дотримання закону про захист персональних даних.

1. Згода на приєднання до списку наших контактів
Якщо ви побажаєте в будь-який момент приєднатися до нашої бази адрес електронної пошти розсилки, будь ласка, повідомте нам – зареєструйтесь або напишіть по електронній пошті (pharm.school.info@staffa.com.ua , info@staffa.com.ua ) Всі варіанти електронного контакту через сайт Фарм ШКОЛИ МЕНЕДЖЕРІВ, (наприклад, реєстрація заявки, запит про надання інформації, підписка на розсилку і т.д.) означають Вашу згоду приєднатися до нашого списку адресів електронної пошти.
    2. Відмова від розсилки або зміна контактних даних
Якщо в якийсь момент ви захочете відмовитися від отримання повідомлень від нас електронною поштою Ви можете зв’язатися з нами, або натисніть посилання «відмовитися від розсилки» внизу всіх наших листів з анонсами заходів або новин.
Якщо ви хочете видалити свою адресу або змінити свої дані в нашій поштовій базі даних, напишіть, будь ласка, по електронній пошті: info@staffa.com.ua
3. Нерозголошення інформації
Без Вашого дозволу, ми не будемо розкривати будь-яку персональну інформацію або інформацію про електронну пошту, які ми отримаємо про Вас третім особам, за винятком ділових партнерів або постачальників, яких ми залучаємо для надання послуг, пов’язаних з обробкою електронних даних від нашого імені.
4. Гіперпосилання
Цей сайт може містити посилання на інші веб-сайти. Їх відкриття або перехід на інші сайти не може мати на увазі ніякого схвалення або гарантії перевірки змісту зазначеного сайту з нашого боку. Компанія Стафф-Альянс не несе відповідальності за політику конфіденційності та вміст таких веб-сайтів.
    5. Відповідальність
Ми докладаємо всіх зусиль, щоб публікувати точну, актуальну інформацію на цьому сайті, але компанія Стафф-Альянс не несе жодної відповідальності за можливі неточності, упущення чи помилки в опублікованій інформації. Також Стафф-Альянс не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі та інші збитки чи шкоду будь-якого роду, що виникають в результаті використання даного сайту або інформації, що міститься в ньому.
6 . Cookies
Даний сайт використовує сookies ( куки , невелика кількість даних , які часто включає в себе унікальний ідентифікатор , який надсилається на ваш комп’ютер чи мобільний браузер з комп’ютера веб – сайту і зберігається на жорсткому диску вашого пристрою) в першу чергу , щоб переконатися , що ви можете використовувати наш веб – сайт належним чином , щоб надати вам якісне уявлення при перегляді нашого веб – сайту і підвищити його продуктивність. Ми також використовуємо обмежену кількість знеособлених аналітичних кукі , як наприклад Google Analytics ™ , які дозволяють нам дізнатися і порахувати кількість відвідувачів нашого сайту , щоб допомогти нам покращити працездатність нашого сайту , і зрозуміти , як наш сайт використовується . Кукі , використовувані на нашому веб -сайті , не можуть використовуватися для доставки вірусу. Інші сервери не можуть прочитати їх , і вони просто є спеціальними ідентифікаторами спільного між вами і нами , щоб дозволити нам підвищити якість надаваних вам послуг на нашому сайті.
Якщо ви не хочете , щоб кукі були розміщені на вашому комп’ютері , то вони можуть бути відключені у вашому веб – браузері . Ви маєте можливість зробити це , як правило , для цього потрібно знайти у Вашому браузері розділ “Настройки безпеки ” і відключити куки. Проте , зверніть увагу , заборона кукі у вашому браузері може утруднити використання нашого веб -сайту , а також інших веб -сайтів та інтерактивних послуг.