K(OL)&стратегічна взаємодія
Спеціалізоване навчання для менеджерів фармацевтичних компаній
Тел: +380 44 390 - 33 - 96

Про Школу Менеджерів

table_staff- для сайтаСпеціалізована Школа для менеджерів фармацевтичних компаній була відкрита в 2007 році за сприяння компанії «Стафф-Альянс».

За програмами Школи навчалися співробітники вітчизняних та іноземних фармацевтичних компаній і представництв: GlaxoSmithKline, Novartis, Abbott, Sanofi-Aventis, Bayer, Pfizer, Sandoz, Teva, Nycomed, Ferring, Olainpharm, Фармак, Артеріум, Юрія-Фарм, Santo і багато інших) з 10 країн СНД та Прибалтики.

З 2007 року проводиться базовий курс Школи продакт менеджерів, в 2008 році вперше проведено курс «Управління портфелем препаратів в умовах змін», пізніше були створені інші навчальні програми.

Задачі Школи:
• Швидко й ефективно підготувати менеджерів фармацевтичних компаній до професійної роботи, заощаджуючи час і ресурси компанії на навчання співробітника
• Допомогти молодим фахівцям швидше освоїти спеціальні знання та навички, необхідні для ефективної роботи у фармацевтичній компанії
• Сприяти професійному зростанню і розвитку менеджерів різних підрозділів фармацевтичних компаній

Викладачі Школи:
Професіонали з багаторічним успішним досвідом роботи у фармацевтичному бізнесі, фахівці-практики!
- Директори фармацевтичних компаній і керівники підрозділів, маркетинг-директора (стаж роботи на фармацевтичному і FMCG ринках), керівники аналітичних компаній, рекламних агентств.

Графік і формат навчання:
Усі навчальні програми включають очні та дистанційні модулі.
Графік занять сумісний з роботою.

У рамках Фарм ШКОЛИ МЕНЕДЖЕРІВ працює кілька спеціалізованих проектів та навчальних програм для менеджерів відділів маркетингу і продажів фармацевтичних компаній:
• Школа Продакт Менеджерів – навчання початківців продакт менеджерів фармацевтичних компаній, експрес-курс введення в посаду.
• Школа Регіональних Менеджерів – навчання менеджерів зовнішньої служби, з невеликим досвідом управління людьми й регіоном, експрес-курс введення в посаду.
• Вибрані спеціалізовані освітні програми, курси навчання та семінари для менеджерів фармацевтичних компаній з різною спеціалізацією, досвідом роботи та рівнем знань.